Seda Sayan’ın başına talih kuşu konmuş durumda

Seda Sayan, ardımızda bırakmış olduğumuz aylarda katılım gerçekleştirdiği bir televizyon programı esnasında açık ayakkabının içinde giymiş olduğu çoraptan dolayı çok fazla eleştirilmişti.


544
544 points

Seda Sayan, ardımızda bırakmış olduğumuz aylarda katılım gerçekleştirdiği bir televizyon programı esnasında açık ayakkabının içinde giymiş olduğu çoraptan dolayı çok fazla eleştirilmişti. Bunun hemen sonrasında ise Sayan, çorap markalarından da bu konuda teklif beklemekte olduğunu ifade etmişti. Sayan’ın söz konusu bu talebi bir çorap markasının teklifi ile birlikte gerçekleşecek gibi gözükmekte.

Seda Sayan, ardımızda bırakmış olduğumuz aylar içerisinde katılmış olduğu bir televizyon programı esnasında açık ayakkabının içinde giymiş olduğu çoraptan dolayı eleştirildikten sonra ‘Yaz sıcaklarında giymiş olduğum o çorap zaten fazlasıyla ipek, eldivenle giyebilecek olduğunuz bir çorap. Çorap aslında bir kültürdür. Ben da bir çorap kadınıyım. Sen giyersin veyahut giymezsin ve baldırı çıplak gezersin; beni hiç bir şekilde ilgilendirmez. Ben ise çorabı severim. Ağustosta giymiş olduğum çoraptan ötürü hanımefendilerden ‘Helal olsun’ diyenleri de duydum. Bu çok daha farklı bir şeydir. Misal bu Kraliyet Ailesi’nde çok önemli bir kuraldır. Çorap Fransa’dan doğmuş bir şeydi’ ifadelerine yer vermişti.

Seda Sayan, öte yandan çorap markalarından da teklif beklemekte olduğunu ifade etmişti. Ünlü durumda bulunan sanatçının bu talebi de gerçek olmuş durumda. Ülkemizin ileri gelen çorap markalarından bir tanesi Seda Sayan’la bir dizi reklam filmi çekme amacıyla için teklif götürmüş durumda. Seda Sayan ise düşünme amacıyla biraz zaman talep etti.


Sosyal medyada paylaş

544
544 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir