Selin Ciğerci ağlayarak özür diledi

Kendisine ait kozmetik markasının yanında şarkıcılık yapmaya devam eden fenomen Selin Ciğerci, eşi Gökhan Çıra'yla koronavirüsten korunabilmek amacıyla kendisini karantinaya almış oldu.


532
532 points

Kendisine ait kozmetik markasının yanında şarkıcılık yapmaya devam eden fenomen Selin Ciğerci, eşi Gökhan Çıra’yla koronavirüsten korunabilmek amacıyla kendisini karantinaya almış oldu. Her bir zamanını sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle paylaşmış olan Ciğerci, geçmiş olduğumuz akşam gerçekleştirdiği canlı yayın esnasında tamamen talihsiz bir olay yaşamış oldu.

Kendisine ait kozmetik markası içerisinde çok daha yeni bir ürün çıkartmış olmanın heyecanıyla takipçileriyle canlı yayın yapmaya başlayan Selin Ciğerci; ”Abla fazlasıyla önemli bir soru soracağım” ifadelerine yer veren erkek takipçisini yayına aldı. Fakat yayına bağlanmış olan bu adam, cinsel organını gösterdiğinde Ciğerci kısa zaman içinde yaşamış olduğu şoku atlattı ve takipçisini hemen yayından atmış oldu.

Yaşamış olduğu olaydan sonra öfkeden adeta deliye dönmüş olan Ciğerci açıklamasında; ”Bugün canlı yayın esnasında o terbiyesizliği yapmış olanı bulamayacağımı zannediyorsa video ve de resim ismi ne var ise avukatıma gitti. Burnundan nasıl fitil fitil getirmiş olacağım bu da herkese bir örnek olsun bu şekilde pislik sapıklar halen var. Herkesin başına böyle bir şey gelebilir lütfen herkes örnek almalı bu yaşamış olduğumu halen bir şok içindeyim ve fazlasıyla sinirliyim” ifadelerine yer verdi.


Sosyal medyada paylaş

532
532 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir