Selin Ciğerci aylık kazancıyla dudakları uçuklatmış durumda

Son dönemlerde çıkartmış olduğu kozmetik markası ile birlikte isminden söz ettirmeyi başaran sosyal medya fenomenlerinden Selin Ciğerci aylık gelirleri ile dudak uçuklatmış durumda.


559
559 points

Son dönemlerde çıkartmış olduğu kozmetik markası ile birlikte isminden söz ettirmeyi başaran sosyal medya fenomenlerinden Selin Ciğerci aylık gelirleri ile dudak uçuklatmış durumda. Ünlü fenomen canlı yayın esnasında sosyal medya reklamlarından aylık olarak 600.000 Türk Lirası tutarında para kazanmış olduğunu ifade etti. Ciğerci bu şekilde giderse vergi rekortmeni olabileceğinin de altını çizmiş oldu.

Sosyal medya fenomeni şeklinde ismini duyurmuş olan ve daha sonrasında ise kendine ait kurmuş olduğu bir kozmetik markası ile isminden söz ettirmeyi başaran Selin Ciğerci Kanal D’de paylaşılan 2. Sayfa adlı programa çok samimi açıklamalar gerçekleştirdi.

Ardımızda bırakmış olduğumuz günlerde almış bulunduğu 5 milyon Türk Lirası tutarındaki lüks arabasıyla çok fazla konuşulmuş olan ünlü fenomen canlı yayın esnasında aylık kazancıyla alakalı önemli bilgiler vermiş oldu.

ıPrograma telefonla bağlanmış olan Ciğerci açıklamasında ”Söylenmekte olduğu gibi sosyal medya reklamlarından geçmiş olduğumuz ay 400.000 Türk Lirası değil 600.000 Türk Lirası tutarında para kazandım. Haftaya ise gidip vergimi vermiş olacağım” ifadelerine yer verdi. Kozmetik markasından da çok iyi bir şekilde kazanmakta olduğunu ifade eden Ciğerci açıklamasında, ”Bu şekilde rakamları açıklamak aslında çok doğru değil ancak ben herkesin örnek alması için anlatmaktayım. Bir ay sonrasında 1 milyon Türk Lirası tutarında vergi ödemesi yapacağım. Siz bir hesap edin kaç para kazanmış olduğumu. Bu şekilde gider ise vergi rekortmeni olmuş bulunacağım. Bana sürekli olarak ”Oturduğun yerden para kazanmaktasın” ifadelerine yer veriyorlar. Ben aslında arı gibi çalışmaktayım. Yanımda tam tamına 72 kişi ekmek yemekte” ifadelerine yer verdi.


Sosyal medyada paylaş

559
559 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir