Seneler önce yaşamış olduğu bir tacizi itiraf etti

Ünlü şarkıcılardan biri olan Aynur Aydın, mesleğe ilk başlamış olduğu senelerde Makedonya'da konser verdiği esnada tacize uğramış olduğu itirafında bulunu.


548
548 points

Ünlü şarkıcılardan biri olan Aynur Aydın, mesleğe ilk başlamış olduğu senelerde Makedonya’da konser verdiği esnada tacize uğramış olduğu itirafında bulunu. Korku dolu anlarını anlatmakta olan şarkıcı ‘Bir tane kız tüm gece boyunca kafama fıstık atarak el hareketleri yaptı” ifadelerine yer verdi.

Almanya’da dünyaya gözlerini açan Aynur Aydın, 1999 senesi içerisinde Sürpriz adına sahip müzik grubuna dahil olup sektöre ilk adımını atmıştı. Daha sonraki senelerde grubun dağılmış olmasıyla beraber tek başına ilerleme konusunda karar vermiş olan ünlü şarkıcı, Makedonya’da konser verdiği esnada ise çok talihsiz bir olay yaşamış oldu.

Uçankuş’ta ortaya çıkmış olan habere bakılırsa, ünlü durumdaki şarkıcı yaşamış olduğu kötü olayı da şöyle anlatıyor; ‘İlk konserimi gerçekleştirdiğim zamanlar içerisinde Makedonya’da yer alan bir mekanda sahnedeydim. O dönemler daha fazlasıyla yeniydim, üç ila dört aylık bir kariyerim mevcuttu. Gece sahneye çıkarak şarkılarımı söylemeye başladım. Bir tane kız ise en ön sırada oturmakta. Tüm gece boyunca kafama fıstık atarak eliyle beğenmediğini ifade eden bazı işaretler yaptı. Bu şekilde bir sahne deneyimiydi, yani aslında fazlasıyla ilginçti. Hiç bir şekilde de anlam veremedim.

Kadının hiç sevmemiş olduğu halde gecenin son anına kadar beklemekte olduğunu ve bunu niçin yaptığını anlamamış olduğunu da ifade eden Aydın, ‘Açıkça söylemek gerekirse bu kişiyi rakiplerimin tutmuş olduğunu düşünmekteyim” ifadelerine yer vererek herkesi şaşırtmış oldu.


Sosyal medyada paylaş

548
548 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir