Serdar Ortaç eski sevgilisiyle barışmış durumda

Ünlü şarkıcılardan biri olan Serdar Ortaç, eski sevgilisi Seçil Gür'le barışmış durumda.


545
545 points

Ünlü şarkıcılardan biri olan Serdar Ortaç, eski sevgilisi Seçil Gür’le barışmış durumda. Ortaç, alışveriş merkezi içerisinde yakalanmış olduğu sevgilisiyle ilgili olarak ”Salaklık yapmıştım, o ise affetti” ifadelerine yer verdi.

Chloe Loughnan’dan boşanmasının ardından Seçil Gür’le aşk yaşamaya başlamış olan fakat kısa zaman içinde ilişkisini sına erdiren Serdar Ortaç, geçmiş olduğumuz gün akşam saatlerine doğru bir alışveriş merkezi içerisinde eski aşkıyla objektiflere yakalandı.

Seçil Gür, görüntülenmekte olduklarını anladıktan sonra kaçmayı isterken Serdar Ortaç ise kendisine sorulan sorulara cevap verdi. Muhabirler tarafından söylenen ‘Sizi yeniden bir arada görebilmek ne kadar güzel” şeklindeki sözlerin ardından gülümsemiş olan Ortaç, Seçil Gür’le alakalı sorulan sorularla ilgili olarak ”Arkadaşlar aslına bakılırsa biz hiç bir zaman ayrılmamıştık ki, yalnızca ben bir salaklık yapmıştım ve  sonrasında özür diledim. Seçil ise bundan sonra beni affetti” ifadelerine yer verdi.

‘O zaman ilişkinizde kalmış olduğu yerden devam etmekte, öyle mi?” şeklinde soru sorulmuş olan ünlü şarkıcı; ”Seçil benim her bir şeyim, yani en iyi arkadaşım aslına bakılırsa” ifadeleriyle kafaları karıştıran bir yanıt vermiş oldu. Seçil Gür’ü daha çok yalnız bırakmayı istememiş olan Ortaç, muhabirlere teşekkür ettikten hemen sonra iki adım ileride yürümekte olan Seçil Gür’e yetişti. Markalar Sokağı’na çıkmış olan  Ortaç ile birlikte Gür, baş başa özel bir akşam yemeği yemiş oldu.


Sosyal medyada paylaş

545
545 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir