Serdar Ortaç maddi zorluklar yaşamakta

Sevgilisi olan Seçil Gür'le beraber bir benzinci içerisinde 500.000 Türk Lirası tutarındaki lüks otomobilinde objektiflere yakalanan Serdar Ortaç, 'Kardeşim ban bir tane araba hediye etti onu kullanmaktayım


533
533 points

Sevgilisi olan Seçil Gür’le beraber bir benzinci içerisinde 500.000 Türk Lirası tutarındaki lüks otomobilinde objektiflere yakalanan Serdar Ortaç, ‘Kardeşim ban bir tane araba hediye etti onu kullanmaktayım. Benzinin parasını ise Seçil ödemekte’ ifadelerine yer verdi. Ünlü durumda bulunan şarkıcı, daha öncesinde maddi sıkıntı yaşamakta olduğunu ve de bisikletle dolaştığını ifade etmişti.

Ünlü şarkıcılardan biri olan Serdar Ortaç, geçmiş olduğumuz akşam sevgilisi Seçil Gür’le beraber Levent’te yer alan bir tane benzin istasyonu içerisinde objektiflere yakalandı. Habertürk’ün yapmış olduğu habere bakılırsa; daha öncesinde maddi yönden bir takım sıkıntılar yaşamakta olduğunu ifade eden Serdar Ortaç, kardeşi olan Sertaç Ortaç’ın kendisine hediye olarak almış olduğu arabayla objektiflere yakalandı. Ortaç açıklamasında, ‘Kardeşim bir tane araba hediye etti, artık onu kullanmaktayım’ ifadelerine yer verdi.

Stüdyoya gitmekte olduklarını ifade eden şarkıcı, ‘Çalışmaya gitmekteyiz benzin alacağız, Seçil de parayı ödüyor’ ifadelerine yer verdi.


Sosyal medyada paylaş

533
533 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir