Serdar Ortaç’ın çıkışı çok şaşırttı

Koronavirüs sebebiyle işleri iptal olmaya başladığından dolayı çok zor günler geçirmekte olan Serdar Ortaç, eski eşi Chloe Loughnan'ın ödemesi gerekli olduğu nafakasını ödeyememeye başlamış oldu.


540
540 points

Koronavirüs sebebiyle işleri iptal olmaya başladığından dolayı çok zor günler geçirmekte olan Serdar Ortaç, eski eşi Chloe Loughnan’ın ödemesi gerekli olduğu nafakasını ödeyememeye başlamış oldu. Ardımızda bırakmış olduğumuz akşam bir mekan içerisinde sahne almış olan şarkıcı, borçlarından söz ederken ‘Canımı mı alacak, çalışarak hepsini ödeyeceğim’ ifadelerine yer verdi.

Serdar Ortaç, ardımızda bırakmış olduğumuz akşam üze Ataşehir içerisinde bir mekanda sahnedeydi. Sahneden hemen önce basın mensuplarıyla bir araya gelmiş olan Serdar Ortaç çok çarpıcı açıklamalarından dolayı da dikkat çekmiş oldu. Eski eşi Chloe Loughnan’a nafaka ödememekte olduğunu da kesin bir dille doğrulayan Ortaç, borçlarını da sıralamış oldu.

Eski eşi Chloe Loughnan’ın ödemesi gerekli olduğu nafakasını ödememiş olduğunu kabul eden Ortaç açıklamasında; ”Kız bu hususta fazlasıyla da haklı. Boşandık, nafaka hususunda da anlaşma yaptık. Her ay ödeme yapmam gerekli bir para mevcut. Birincinin ödemesini yapamadım, sabretti. ikincisinin ödemesini yapamadım sustu. Üçüncü ile birlikte dördüncü derken sürekli olarak sustu. Sonunda ise yazdı; ”Serdar bende burda aç mı kalayım? Benim de burda bazı ihtiyaçlarım olmakta” ifadeleriyle. Özür dilemiş oldum. Şimdi ise biraz toparladım, toparladıkça yolluyorum. Ancak elbette ki daha fazla borcum mevcut. Ses çıkartmamakta şu an, anlayış göstermekte” şeklindeki ifadelerle hem kendi adına bir durum tespiti yapmış oldu, hem ise eski eşinden kameraların önünde bir defa daha özür dilemiş oldu.


Sosyal medyada paylaş

540
540 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir