Seren Serengil canlı yayında bombayı patlatmış durumda

Arkadaşı Mustafa Tohma'yla evlenecek olduğu konusunda açıklamada bulunan Seren Serengil, sunuculuk yapmakta olduğu Söylemezsem Olmaz isimli programda yaz döneminde nikah masasına oturacak olduğunun da müjdesini vermiş oldu.


552
552 points

Arkadaşı Mustafa Tohma’yla evlenecek olduğu konusunda açıklamada bulunan Seren Serengil, sunuculuk yapmakta olduğu Söylemezsem Olmaz isimli programda yaz döneminde nikah masasına oturacak olduğunun da müjdesini vermiş oldu.

Son zamanlarda sağlık problemleri yaşamakta olan ve geçirmiş olduğu bağırsak ameliyatının ardından 46 kiloya kadar düşmüş olan Seren Serengil, arkadaşı olarak tanınan Mustafa Tohma’dan almış olduğu evlilik teklifini kabul etmiş durumda. Sunuculuk yapmakta olduğu Söylemezsem Olmaz isimli programda müjdeli haberle ilgili bir konuşma gerçekleştiren Serengil, evlilik haberi ile alakalı detaylarını da vermiş oldu.

Sunucu arkadaşlarından olan Bircan Bali ile birlikte Arto’nun baskıda bulunmasının ardından almış olduğu evlilik teklifinden söz eden Serengil, ,’Mustafa ile biz arkadaştık, halen de arkadaşız. Şu anda asla sevgili gibi değiliz, hiç bir şekilde olmadık da. Ben yeni ayrılmış olduğum süreç içerisinde onla tanıştım. O dönemde bir çocuk kaybettim ve bunalıma girmiştim. Tek başıma kaldığım bir dönem içerisinde şefkatli bir durumda ve içinden gelmekte olduğu gibi karşılık beklemeden davrandı. Tanıştıktan yaklaşık olarak altı yedi ay sonrasında ise bana duygularını anlattı ancak ben hazır bir duruma olmadığımı onu üzmeyi istemediğimi ifade etmiştim. O ise bu konuyu kapatarak bir daha hiç açmadı. Ben hasta olduğum zaman her şeyimi yaptı’ ifadelerine yer verdi.


Sosyal medyada paylaş

552
552 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir