Serenay Sarıkaya’nın pozlarına beğeni yağmış durumda

Özel yaşamı ile birlikte gündemden düşmemekte olan başarılı ve güzel oyunculardan Serenay Sarıkaya, sosyal medya hesabı üzerinden deniz pozlarından bazılarını kendisini takip edenlerler paylaştı.


552
552 points

Özel yaşamı ile birlikte gündemden düşmemekte olan başarılı ve güzel oyunculardan Serenay Sarıkaya, sosyal medya hesabı üzerinden deniz pozlarından bazılarını kendisini takip edenlerler paylaştı. Oyuncunun söz konusu bu pozlarına kısa zaman içinde adeta beğeni yağmış oldu.

Uzun bir zamandan beri Cem Yılmaz’la aşk yaşamakta bulunan ve her yapmış olduğuyla da gündeme gelmeye devam eden Serenay Sarıkaya, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu tatil paylaşımlarına yenilerini ilave etmiş oldu. Ünlü durumda bulunan oyuncu en son denize girmiş olduğu anları paylaştı.

Instagram platformu üzerinde tam tamına 9,4 milyon tane takipçisi olan ünlü ve güzel oyuncu, arka arkaya deniz pozlarını paylaşmış oldu. Deniz üzerinde uzanarak poz vermiş olan Sarıkaya’ya kısa zaman içinde beğeni ile birlikte yorum yağmış oldu.


Sosyal medyada paylaş

552
552 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir