Serenay Sarıkaya’ya büyük bir şok

Serenay Sarıkaya'nın iki seneden beri üstünde çalışmalar yaptığı ''Bergen'' isimli film, salgından dolayı daha ileri bir tarihe ertelenmiş oldu.


530
530 points

Serenay Sarıkaya’nın iki seneden beri üstünde çalışmalar yaptığı ”Bergen” isimli film, salgından dolayı daha ileri bir tarihe ertelenmiş oldu. Filmin çekimleri de koronavirüs salgını komple bittikten sonra yapılmaya başlanacak.

Arabesk müziğindeki fenomen sanatçılardan biri olan Bergen’in yaşamının anlatılacak olduğu proje, koronavirüs komple sona erdikten sonra başlamış olacak. Başrolünde Serenay Sarıkaya’nın yer alacağı söz konusu bu yapım, Adana ilinin yanı sıra İstanbul ili ve Ankara ilinde çekileceğinden dolayı bu şekilde bir karar alınmış olduğu da ortaya çıkmış durumda.

Milliyet gazetesine yer almış olan habere bakılırsa: Serenay Sarıkaya, daha 30 yaşındayken eşi Halis Serbes tarafından öldürülmüş olan Bergen’i canlandırabilmek amacıyla kampa da girmiş idi. Sarıkaya beyaz perde üzerinde can vermeye hazırlanmış olduğu arabesk müziğin bir dönemlerine damga vurmayı başaran isimlerinden Bergen’in ailesiyle tanışacak olduğunu da ifade etti. Sarıkaya filmle alakalı olarak yapmış olduğu açıklama içerisinde ”Tam bir buçuk seneden beri bu role çalışmaktayım. Bergen’in şarkılarını adeta ezberledim. Şan hocam ile parçaların duygusunu çalışmaktayız. Bergen’le alakalı yazılmış olan her bir şeyi okudum. Şimdi de ailesi ile tanışacağım. Yaşamış olduğu yerlere ziyaretler gerçekleştireceğim” ifadelerine yer vermişti.


Sosyal medyada paylaş

530
530 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir