Sessiz sedasız bir şekilde dünyaevine girdiler

Çok uzun bir zamandan beri aşk yaşamaya devam eden 46 yaşında bulunan Cansel Elçin ile birlikte 30 yaşında bulunan Zeynep Tuğçe Bayat dünya evine girmiş durumda.


542
542 points

Çok uzun bir zamandan beri aşk yaşamaya devam eden 46 yaşında bulunan Cansel Elçin ile birlikte 30 yaşında bulunan Zeynep Tuğçe Bayat dünya evine girmiş durumda. Müjdeli olan bu haberi sosyal medya üzerinden vermiş olan çifte, meslektaşlarından çok büyük bir yorum yağmış durumda.

Ünlü oyunculardan biri olan Zeynep Tuğçe Bayat ile birlikte Cansel Elçin çifti 2,5 sene boyunca devam eden beraberliklerini nikah masasına oturup taçlandırmış durumda. Çiftin çok ani bir şekilde meydana gelen evliliği de sosyal medya üzerinde kısa zaman içinde gündem olmuş durumda.

Gönülçelen isimli dizi seti içerisinde tanışmış olan fakat seneler sonrasında yeniden denk gelip birbirlerini tiyatro oyunlarına davet etmeleriyle başlamış bulunan aşklarını, bir tane otele ait açık hava kısmında gerçekleşmiş çok sade bir törenle evliliğe dönüştürmüş oldu. Aralarında tam olarak 16 yaş farkı bulunduğu açıklanan iki tane ünlü ismin düğünde çekilmiş olan fotoğrafları sosyal medya üzerinde adeta gündem olmuş durumda. Pek çok ünlü isim ise söz konusu çiftin mutlu karelerinin altına tebrik yorumu yağdırmış durumda.


Sosyal medyada paylaş

542
542 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir