Sevda Demirel bornozlu paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekti

Ünlü ve başarılı şarkıcılardan Sevda Demirel, sosyal medya üzerinden yapmış olduğu bornozlu paylaşımı ile birlikte takipçilerini adeta mest etmiş oldu.


558
558 points

Ünlü ve başarılı şarkıcılardan Sevda Demirel, sosyal medya üzerinden yapmış olduğu bornozlu paylaşımı ile birlikte takipçilerini adeta mest etmiş oldu. 48 yaşında bulunan ünlü durumdaki şarkıcının pozu gençlere de adeta taş çıkartmış oldu.

Sosyal medya hesaplarından biri olan Instagram üstünden çok sık bir şekilde paylaşımlarda bulunan Sevda Demirel, tekrardan kendisini takip edenlerin dikkatini çekmiş oldu. 48 yaşında bulunmasına rağmen tamamen kusursuz bir fiziğinden dolayı gençlere adeta taş çıkartmış oldu. Ünlü durumda bulunan şarkıcının göğüs dekoltesi, kendisini takip edenler tarafından da çok fazla beğenilmiş oldu.

Sevda Demirel, ardımızda bırakmış olduğumuz ayda mağazaları dolaştığı esnada kendisini adım adım takip etmekte bulunan kadının sorulmasının ardından, ‘Kendisi benim korumam olur. Kendimi iyi bir şekilde koruyabilirim lakin her zaman destek iyi olur diye düşünerek bu şekilde bir koruma tuttum. Sonuçta ben yalnız bir kadınım’ ifadelerine yer vermişti..


Sosyal medyada paylaş

558
558 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir