Sevgilisinin hediye ettiği saat fiyatından dolayı dudak uçuklattı

Şeyma Subaşı, Mısır asıllı sevgilisinin hediye olarak almış olduğu 2.174.000 Türk Lirası tutarındaki değere sahip olan saat ile tekrardan gündem olmuş durumda.


563
563 points

Şeyma Subaşı, Mısır asıllı sevgilisinin hediye olarak almış olduğu 2.174.000 Türk Lirası tutarındaki değere sahip olan saat ile tekrardan gündem olmuş durumda. Şeyma Subaşı, paylaşmış olduğu fotoğraf içerisinde sevgilisinin yüzünü bir defa daha gizlemeyi tercih etmiş oldu.

Şeyma Subaşı, ardımızda bırakmış olduğumuz gün Mısır asıllı sevgilisi Mohammed Alsaloussi’yle çok daha yeni bir fotoğraf paylaşmış oldu. Söz konusu bu paylaşım esnasında sevgilisinin yüzünü tekrar gizlemiş olan Şeyma Subaşı’ya Alsaloussi’nin saat hediye alınması da çok konuşulanlar arasında yer alıyor.

Sevgilisinin yüzünü tekrardan kapatma konusunda bir tercihte bulunan Subaşı, kolunda yer alan lüks marka saatten dolayı da çok fazla dikkat çekmiş oldu. Subaşı’ya sevgilisi tarafından hediye olarak alınan bu saat tam tamına 2.174.000 Türk Lirası tutarındaki bir değere sahip olması da dikkatlerden hiç bir şekilde kaçmış değil.

Ardımızda bırakmış olduğumuz gün de sosyal medya hesabı üzerinden üstsüz pozlarını takipçilerinin beğenisine sunmuş olan Şeyma Subaşı’nın söz konusu bu paylaşımına da binlerce sayıda beğeni ile birlikte yorumlar gelmiş idi.


Sosyal medyada paylaş

563
563 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir