Sevgilisiyle sarmaş dolaş yakalandı

Erkek arkadaşıyla yürüyüşe çıkmış olan dünya çapında ünlü şarkıcılardan Lady Gaga, kalçasına kadar fileli bir durumdaki taytından dolayı çok fazla dikkat çekmiş durumda.


531
531 points

Erkek arkadaşıyla yürüyüşe çıkmış olan dünya çapında ünlü şarkıcılardan Lady Gaga, kalçasına kadar fileli bir durumdaki taytından dolayı çok fazla dikkat çekmiş durumda. Ellerine kahve alarak gezmeye çıkmış olan ünlü çift bir ara sarıldıkları esnada objektiflere yakalanmış oldu.

Erkek arkadaşıyla birlikte yürüyüşe çıkmış olan dünya çapında üne sahip şarkıcılardan Lady Gaga, kalçasına kadar gelen fileli taytından dolayı çok fazla dikkat çekmiş durumda. Dünya çapında büyük üne sahip şarkıcılardan Lady Gaga ile birlikte erkek arkadaşı Michael Polansky, ardımızda bırakmış olduğumuz pazar gününde Los Angeles kenti içerisinde yürüyüş yaptıkları esnada kahvenin tadını da çıkardılar. Harvard’dan mezun olan ve The Parker Group ismine sahip firmanın CEO’su pozisyonunda görev yapmaya devam eden Polansky’le bir müddettir çok mutlu bir beraberlik yaşamaya devam eden Lady Gaga kahve eşliğinde sevgilisiyle beraber adeta aşk tazelemiş oldu.

Spor bir kıyafet giyme konusunda tercihte bulunan yıldız şarkıcı, kalçasına kadar gelen fileli taytından dolayı çevrede yer alanların dikkatli bakışlarını da üstünde toplamış oldu. Sokağa çıkma esnasında maske takıp önlem almış bulunan ikili, yürüyüş süresince de maskelerini hiç bir şekilde çıkarmadı. Lady Gaga, ilişkisiyle ilgili olarak ”Ortada ciddi bir şey bulunmuyor, eğlenmelik” şeklindeki ifadelere yer vermişti.


Sosyal medyada paylaş

531
531 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir