Sevişme sahneleriyle alakalı ilk defa konuştu

Başarılı oyuncularadan biri olarak öne çıkan Hazar Ergüçlü, geçmiş olduğumuz akşam üzeri marka yüzü olduğu bir tane spor giyim markasının Asmalımescit içerisinde gerçekleştirilen gecesine katılım gerçekleştirdi.


541
541 points

Başarılı oyuncularadan biri olarak öne çıkan Hazar Ergüçlü, geçmiş olduğumuz akşam üzeri marka yüzü olduğu bir tane spor giyim markasının Asmalımescit içerisinde gerçekleştirilen gecesine katılım gerçekleştirdi. Fiziğinden dolayı dikkatleri üstüne çekmeyi başaran Ergüçlü, Taner Ölmez ile Hakan Muhafız dizisinde yer alan sevişme sahneleri konusunda da ilk kez konuştu.

Rol almış olduğu ”Hakan: Muhafız” isimli dizinin paylaşılan 3. sezonunu halen izleyememiş olduğunu ifade eden oyuncu, muhabirler tarafından sorulan ”Daha öncesinde birden çok proje içerisinde beraber çalışmış olduğunuz Taner Ölmez bu sezon içinde diziye katıldı. Set ortamı tam olarak nasıldı?” şeklindeki soruya ”O Medcezir adlı yapımımızdaki ekibimizden birkaç tanesiyle de olsa bir araya gelmiş olmamız fazlasıyla zevkli. Çok fazla gülmekteydik ama fazlasıyla da mutluyduk” ifadelerine yer verdi.

Taner Bey’le çekilmiş olan kamyonet sahneniz çok fazla konuşulmuştu. (Sevişme ile alakalı sahneler) Bu söz konusu sahnelerin çekimleri çok zor geçti mi? Sevgiliniz olan Onur Ünlü bu çekilen sahneleri de izledi mi?” ifadelerine sorulmuş sorulara da Hazar Ergüçlü, ”Hayır. hiç bir şekilde zor geçmedi. İşimiz bu bizim. Yok yahu, Onur buna ne diyecek?” ifadeleriyle cevap verdi.”


Sosyal medyada paylaş

541
541 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir