Şevval Sam rest çekmiş durumda

Ünlü oyunculardan biri olan Şevval Sam, sevgilisine şiddet uygulamakta olduğu gerekçe gösterilerek hapsi talep edilen Ozan Güven'le aynı proje içerisinde yer almayacak olduğunu ifade etti.


526
526 points

Ünlü oyunculardan biri olan Şevval Sam, sevgilisine şiddet uygulamakta olduğu gerekçe gösterilerek hapsi talep edilen Ozan Güven’le aynı proje içerisinde yer almayacak olduğunu ifade etti.

Yasak Elma adlı dizinin başrol oyuncularından Şevval Sam, geçmiş olduğumuz akşam arkadaşları ile beraber Bebek’te yer alan bir mekan içerisinde yemek yedi. Çıkış esnasında kendisini beklemekte olan basın mensupları ile sohbet etmiş bulunan Sam, Ozan Güven’le alakalı da konuşma gerçekleşti.

Uçankuş içerisinde çıkan haberlere bakılırsa: Şevval Sam, Halit Ergenç’in Ozan Güven’i savunmakta olan ve hemen ardından pişman olup özür dilediği görülen açıklamalarından sonra da gerginliğini hiç bir şekilde saklayamadı. İlk önce yorum yapmaktan çekinmiş olan Sam, daha sonrasında ise tepkisini dile getirmiş oldu. Konuyla alakalı olarak sessizliğini bozmuş bulunan Sam açıklamasında; ”Kadına şiddet uygulamakta bulunan biriyle aynı filmde oynayamam” ifadelerine yer verdi.

Ünlü durumdaki oyuncu, şiddetin ilkel durumdaki insanların başvurmakta olduğu bir yöntem olduğunu, bunun ise eğitim ile birlikte farkındalıkla önüne geçilebilecek olduğunun altını çizip, sinema ve dizilerde yer alan şiddet sahneleriyle alakalı bir şekilde sinema ve dizilerde insan hikayelerinin anlatılmakta olduğunu, insanların bunlara özenmesinin de toplumun çok büyük bir eğitim problemi olduğunu ifade etti.


Sosyal medyada paylaş

526
526 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir