Şeyma Subaşı artık sınırlarını aşmış bir durumda

En son lüks bir tekne üzerinden paylaşmış olduğu bikini pozlardan dolayı gündem olmuş durumdaki Şeyma Subaşı, en son yapmış olduğu paylaşımı ile birlikte tekrardan dikkatleri üstüne çekmeyi başarmış oldu.


552
552 points

En son lüks bir tekne üzerinden paylaşmış olduğu bikini pozlardan dolayı gündem olmuş durumdaki Şeyma Subaşı, en son yapmış olduğu paylaşımı ile birlikte tekrardan dikkatleri üstüne çekmeyi başarmış oldu. Sosyal medya hesabı üzerinden üstsüz bir durumdaki pozunu kendisini takip edenlerin beğenisine sunmuş olan Şeyma’nın söz konusu bu paylaşımına binlerce sayıda beğeninin yanı sıra yorum gelmiş oldu.

Mısır asıllı yatırımcılardan biri olan Mohammed Alsaloussi’yle çok yeni bir aşka yelken açmış bulunan Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabı Instagram üzerinden yapmış olduğu paylaşımlardan dolayı tekrar isminden söz ettirmiş oldu.

Karayipler içerisinde tatil yapmaya devam eden Şeyma Subaşı bu kez ise üstsüz bir şekilde çekilmiş olan pozunu takipçilerinin beğenisine sunmuş oldu. Şeyma’nın söz konusu bu paylaşımına binlerce sayıda beğeninin yanı sıra yorum gelmiş oldu. Yaşantısının yanı sıra sosyal medya üzerinden yapmış olduğu paylaşımlarla magazin gündemi içerisinde isminden çok sık bir şekilde söz ettirmekte olan Şeyma Subaşı, ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde tatil yapmakta olduğu lüks tekne üzerinden bikinili pozlarını paylaşmış idi. Şeyma Subaşı’nın ‘Karayip Denizi’ şeklindeki bir notla yapmış olduğu paylaşım kendisini takip edenler tarafından da fazlasıyla beğenilmişti.


Sosyal medyada paylaş

552
552 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir