Şeyma Subaşı bikinili pozlarıyla yine kendine hayran bıraktı

Mohammed Alsaloussi'yla evlilik konusunda hazırlıklar yapan Şeyma Subaşı, sevgilisinin yanı sıra kızı Melisa'yla beraber Bali'ye gitmiş oldu.


559
559 points

Mohammed Alsaloussi’yla evlilik konusunda hazırlıklar yapan Şeyma Subaşı, sevgilisinin yanı sıra kızı Melisa’yla beraber Bali’ye gitmiş oldu. ‘Bali’ye sürekli olarak gelmeyi istemişimdir’ ifadelerine yer veren Şeyma Subaşı, tatili esnasında keyifli fotoğraflarını da Instagram hesabı üzerinden paylaşmış oldu.

Ardımızda bırakmış olduğumuz günlerde katılmış olduğu özel bir program esnasında olay yaratan açıklamalarda bulunmuş olan Şeyma Subaşı, çok kısa bir zaman İstanbul ilinde kalmasının ardından Mısırlı sevgilisi ve bir de kızı Melisa’yla beraber Bali’ye gitmiş oldu.

Instagram üzerinde üç milyon taneden çok takipçisi bulunmakta olan Şeyma Subaşı, hem kızı hem ise sevgilisiyle beraber adeta bir mutluluk pozu vermeyi de hiç bir şekilde ihmal etmiş Değil.

Fotoğraflarının alt kısmına çok uzun bir not yazmış olan Şeyma Subaşı; Doğru zamanlara çok fazla inanmakta olduğunu ve Baliye ise sürekli olarak gelmeyi istediğini ifade etti. Ruhunu dinlendirmeye açık olduğunu ifade eden Subaşı kız Melisa’yı da en şanslı çocuklardan bir tanesi olarak gördüğünü ifade etti.


Sosyal medyada paylaş

559
559 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir