Şeyma Subaşı Exxen platformunda mı olacak?

Acun Ilıcalı'nın 1 Ocak 2021 tarihi içerisinde seyirciyle buluşmaya hazırlanan yeni platformu olarak öne çıkan EXXEN üzerinde çok sürpriz bir isim daha program yapıyor olacak.


539
539 points

Acun Ilıcalı’nın 1 Ocak 2021 tarihi içerisinde seyirciyle buluşmaya hazırlanan yeni platformu olarak öne çıkan EXXEN üzerinde çok sürpriz bir isim daha program yapıyor olacak. İddialara bakılırsa; Acun’un boşanmış olduğu eski eşi Şeyma Subaşı, EXXEN platformu üzerinde sosyal medyanın yanı sıra trendler ile birlikte seyahatle alakalı özel bir program yapıp deneyimlerini aktarmış olacak.

Acun Ilıcalı’nın sahibi konumunda bulunduğu EXXEN adlı platform çok yakın bir zamanda açılacak. EXXEN isimli platformun Ocak ayında yayına başlamasına çok kısa bir zaman kalmışken yeni bir program daha ortaya çıkmış bir durumda. Fanatik gazetesinde yer almakta olan özel bir habere bakılırsa, Yayın yaşamına Ocak 2021 itibarıyla başlamaya hazırlanan EXXEN adlı platform üzerinde Şeyma Subaşı’nın sosyal medyanın yanı sıra trendler ile birlikte seyahatle alakalı bir program yapacak olduğu ileri sürülmüş durumda. Dünyanın tamamında pek çok farklı yerde tatil yapmış olan Subaşı’nın gitmekte olduğu tatil bölgeleri içerisindeki deneyimlerini aktaracak olduğu ve bazı zamanlarda ise online bir şekilde program yapacak olduğu dedikodusu da mevcut bir durumda.

Şeyma Subaşı, daha öncesinde vermiş olduğu bir röportaj içerisinde Acun Ilıcalı’ya olan minnettarlığını açık bir şekilde dile getirmiş idi.


Sosyal medyada paylaş

539
539 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir