Şeyma Subaşı ile sevgilisi ayrıldı mı?

Boşanmış olduğu eski eşi Acun Ilıcalı'yla beraber yemek yemiş bulunan Şeyma Subaşı, mekandan çıkarken magazin muhabirlerine açıklamalar gerçekleştirdi.


537
537 points

Boşanmış olduğu eski eşi Acun Ilıcalı’yla beraber yemek yemiş bulunan Şeyma Subaşı, mekandan çıkarken magazin muhabirlerine açıklamalar gerçekleştirdi. Sevgilisi Guido Senia’yla alakalı olarak çıkmış olan ayrılık iddialarına da cevap vermiş bulunan Subaşı açıklamasında, ”Biz ayrılmış değiliz. Öyle bir şey de hiç bir şekilde yok” ifadelerine yer verdi.

Bütün bir dünyayı etkisinin altına almış bulunan yeni tip koronavirüs salgınından dolayı uygulanmakta bulunan karantina sürecini İtalyan asıllı sevgilisi Guido Senia’yla beraber geçirmiş olan Şeyma Subaşı, 1 Haziran tarihinde seyahat kısıtlamalarının kalkma kararı alınmasının sonrasında soluğu İzmir ilinde yer alan en ünlü tatil beldelerinden Alaçatı’da almış idi. Geçmiş olduğumuz gün Guido Senia’yı İtalya’ya uğurlamış olan Subaşı, hemen sonrasında da tatil yapmak amacıyla Bodrum kentine gitmişti.

Şeyma Subaşı, ardımızda bırakmış olduğumuz akşam arkadaşlarının yanı sıra Acun Ilıcalı ile birlikte Gümüşlük semtinde yer alan bir mekanda yemek yerken objektiflere yakalandı. Mekandan çıkarken magazin muhabirlerine özel yaşamıyla alakalı olarak açıklamalar gerçekleştiren Subaşı, sevgilisi Guido Senia’yla alakalı olarak çıkmış olan ayrılık haberlerine de öyle bir şey yok dedi.


Sosyal medyada paylaş

537
537 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir