Şeyma Subaşı ile sevgilisi karantinada

Yurtdışından Türkiye'ye giriş gerçekleştirdikten sonra ''14 gün boyunca evde kalma'' şeklindeki kararına uymadığı iddia edilerek çok büyük tepki çekmiş olan Şeyma Subaşı ile birlikte sevgilisi Guido Senia'yla alakalı olarak İçişleri Bakanlığı'nın harekete geçmiş olmasının sonrasında yeni gelişmeler yaşanmaya başladı.


534
534 points

Yurtdışından Türkiye’ye giriş gerçekleştirdikten sonra ”14 gün boyunca evde kalma” şeklindeki kararına uymadığı iddia edilerek çok büyük tepki çekmiş olan Şeyma Subaşı ile birlikte sevgilisi Guido Senia’yla alakalı olarak İçişleri Bakanlığı’nın harekete geçmiş olmasının sonrasında yeni gelişmeler yaşanmaya başladı. Şeyma Subaşı ile birlikte İtalyan asıllı sevgilisi geçmiş olduğumuz geceyi Gaziosmanpaşa Eğitim ile Araştırma Hastanesi’nde geçirmiş oldu. Hastane içerisinde bir gece kalmış olan çiftin ”Corona Virüsü”yle alakalı test sonuçları ”negatif” çıktıktan sonra ünlü çift, 14 gün sürecek karantinayla ilgili evlerine yollandı.

Subaşı, Instagram hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşım içerisinde şu ifadelere yer verdi; ”Sağlık Bakanlığı’nın korona virüsle alakalı salgını önlemek amacıyla almış olduğu önlemler dahilinde biz de bir akşam boyunca misafir edilmiş olduk. Ülkemizin sağlığıyla ilgili olarak vermiş oldukları mücadele ve bize göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı teşekkür eder bütün sağlık camiasının da 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutlarım”

Subaşı ile birlikte sevgilisi geçmiş olduğumuz yurtdışından gelmiş olanlara öneride bulunan 14 gün kuralına uymadıklarından dolayı da eleştiri altındaydı.


Sosyal medyada paylaş

534
534 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir