Şeyma Subaşı kesenin ağzını açmış durumda

Sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımlar ile birlikte gündemden düşmemekte olan Şeyma Subaşı'nın Miami kentinden ev almış olduğu ileri sürüldü.


543
543 points

Sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımlar ile birlikte gündemden düşmemekte olan Şeyma Subaşı’nın Miami kentinden ev almış olduğu ileri sürüldü. Kızı Melisa’yla beraber bir fotoğrafını paylaşmış olan Şeyma Subaşı’nın, ‘Miami kentinde yeni evimiz içerisinde ilk gecemiz’ şeklinde bir mesaj paylaşması çok fazla dikkat çekmiş oldu.

TV8 kanalının patronu olan Acun Ilıcalı, ardımızda bırakmış olduğumuz senelerde yapımcısı konumunda bulunduğu ‘Survivor’ ismine sahip yarışmanın Dominik Cumhuriyeti içerisinde gerçekleşmiş olan çekimlerinden dolayı Şeyma Subaşı ile birlikte kızı Melisa’dan ayrı kalmama amacıyla Miami içerisinde bir tane malikane satın almış idi. Ünlü durumda bulunan yapımcıdan boşanmasının ardından Miami içerisinde yer alan yerleşik yaşamından da olan sosyal medya fenomeninin, alışmış olduğu yaşamına dönüş yapma amacıyla çok flaş bir hamlede bulunmuş olduğu da ileri sürüldü. Ülkemizden çok daha fazla yurt dışında zaman geçirmekte olan, çok uzun bir zamandan beri de Miami’de yer alan Şeyma Subaşı bu söz konusu hamlesiyle ilgili olarakta kesenin ağzını açmış oldu.

Miami’yi fazlasıyla çok sevmekte olduğunu her fırsatta dile getirmiş olan 30 yaşında bulunan sosyal medya fenomeninin, ordan bir tane ev satın almış olduğu konuşulmaya başlandı. Kızı olan Melisa’yla bir tane fotoğrafını paylaşmış bulunan Şeyma Subaşı’nın paylaşımının altına, ‘Miami kenti içerisinde yeni evimizdeki ilk gecemiz. Fazlasıyla mutluyum’ şeklinde bir mesaj yazmış olması da dikkat çekmiş oldu.


Sosyal medyada paylaş

543
543 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir