Şeyma Subaşı Tiktok hesabını kapattı

eyma Subaşı, bir müddettir aşk yaşamaya devam ettiği DJ Guido Senia'yla koronavirüs ile alakalı salgından dolayı evden dışarı çıkmamakta.


535
535 points

Şeyma Subaşı, bir müddettir aşk yaşamaya devam ettiği DJ Guido Senia’yla koronavirüs ile alakalı salgından dolayı evden dışarı çıkmamakta. Zamanının çok büyük bir bölümünü sosyal medya üzerinde geçirmekte olan Subaşı, TikTok isimli uygulamaya merak sarmış durumda. Dans ettiği bir video çekmiş olan Subaşı, çok yanlış bir kıyafet tercihi yaptığından dolayı da tepkilerin odak noktası haline gelmiş durumda.

TikTok uygulaması üzerinde bir hesap açmış olan Subaşı; iç çamaşırlarıyla bir video çekip hem TikTok hesabı üzerinde hem ise Instagram hesabı üzerinde paylaştı. Sürekli olarak çok cesur paylaşımları ile isminden söz ettirmeyi devam ettiren Subaşı’nın altında yalnızca iç çamaşırı bulunduğunu gören takipçileri de adeta çileden çıkmış oldu. Yapılan tepkilere hiç bir şekilde sessiz kalamamakta olan Şeyma, videosunu kaldırmanın yanı sıra hem de TikTok hesabını kapatmış oldu.

Yurt dışından Türkiye’ye giriş gerçekleştiren Şeyma Subaşı ile birlikte sevgilisi Guido Senia’nın koronavirüs testleri negatif çıkmış olmasına karşın evlerinde kendilerini karantina altına aldı. Ev içerisinde kalmaya hiç bir şekilde alışkın durumda olmayan Subaşı, bu süreç içerisinde yaşamındaki ilkleri de yapmaya başlamış oldu. Sağlıklı bir şekilde yaşamaya sürekli olarak önem vermeye devam eden Subaşı, sevgilisine kendi elleri ile yemek yapmaya başladı.


Sosyal medyada paylaş

535
535 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir