Şeyma Subaşı yeni bir aşk mı yaşıyor?

Ünlü bir durumdaki televizyonculardan Acun Ilıcalı'nın boşanmış olduğu eski eşi Şeyma Subaşı, DJ olarak tanınan sevgilisi Guido Senia'da ayrılmasının ardından bir müddettir ismi yeni aşk iddialarına hiç bir şekilde karışmamıştı.


537
537 points

Ünlü bir durumdaki televizyonculardan Acun Ilıcalı’nın boşanmış olduğu eski eşi Şeyma Subaşı, DJ olarak tanınan sevgilisi Guido Senia’da ayrılmasının ardından bir müddettir ismi yeni aşk iddialarına hiç bir şekilde karışmamıştı. Subaşı’nın en son Instagram üzerinden paylaşmış olduğu hikayesinin hemen sonrasında ise Mısır asıllı bir yatırımcıyla beraber olduğu ileri sürüldü.

Karantinayla alakalı günlerini Türkiye içerisinde İtalyan asıllı sevgilisi Guido Senia’yla beraber geçirmiş olan Şeyma Subaşı, normalleşmeyle alakalı sürecin hemen sonrasında ise Amerika Birleşik Devletleri’ne gitmişti. Yurt dışına çıkmış olan Subaşı çok kısa bir zamanın ardından ise Senia’yla ayrılmış oldukları konusunda açıklamada bulunmuştu.

Şu dönemlerde Miami’de yer alan ünlü sosyal medya fenomeni partiden partiye koşmaya devam ediyor. İzmir Depremi’nin hemen sonrasında Cadılar Bayramı ile alakalı partilere gitmiş olan ve gerçekleştirdiği paylaşımlarla tepki çekmiş olan Şeyma Subaşı geçmiş olduğumuz gece ise tekrar çok büyük bir ev partisine katılmış oldu. Parti içerisinde ünlü mankenlerden Şevval Şahin de yer alıyordu. Gece boyunca doyasıya bir şekilde eğlenmiş olan ikili bol bir şekilde hikaye paylaşımında bulundu.

Subaşı’nın söz konusu partiye gitmeden hemen önce yapmış olduğu paylaşımlar da adeta olay yaratmış oldu. Ferrari markasına sahip bir otomobilin sağ koltuğuna oturmakta olan Şeyma Subaşı’nın çekmiş olduğu bu görüntüler çok daha yeni bir dedikodunun fitilini ateşlemiş oldu.


Sosyal medyada paylaş

537
537 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir