Şeyma Subaşı’ndan direk dansı

Mısır asıllı sevgilisi ile vermiş olduğu pozlardan ötürü gündemden hiç bir şekilde düşmemekte olan Şeyma Subaşı, en son Instagram hesabı üzerinden direk dansı yapmış olduğu anları paylaştı.


526
526 points

Mısır asıllı sevgilisi ile vermiş olduğu pozlardan ötürü gündemden hiç bir şekilde düşmemekte olan Şeyma Subaşı, en son Instagram hesabı üzerinden direk dansı yapmış olduğu anları paylaştı. Subaşı’nın amuda kalkarak vermiş olduğu pozları görmüş durumdaki takipçileri, ünlü durumda bulunan iç çamaşırı giymemiş olmasına da dikkat çekmiş oldu.

14 Şubat Sevgililer Günü esnasında sevgilisi olarak tanınan Mohammed Alsaloussi’nin kucağı üzerinde yer aldığı bir pozu paylaşıp yeniden gündem olmuş durumdaki Şeyma Subaşı, cüretkar durumdaki pozlarından dolayı isminden söz ettirmeyi sürdürüyor.

Sürekli olarak beslenmesi ile birlikte sporuna önem vermekte bulunan Şeyma Subaşı, çok uzun bir zamandan beri direk dansı yapmakta. Subaşı, direk dansı yapmakta olduğu anları ise sık bir şekilde Instagram hesabı üzerinden yayınlamakta. Geçmiş olduğumuz kız arkadaşları ile birlikte direk dansı yapmış olan Şeyma, vermiş olduğu pozlardan daha da önemlisi kıyafet tercihinden dolayı da isminden söz ettirmiş oldu.

Bikini altının yanı sıra sporcu atleti ile birlikte pozlar vermiş olan Subaşı’nın iç çamaşırı giymemiş olması da dikkatlerden hiç bir şekilde kaçmadı.

Mısır asıllı sevgilisiyle en özel anlarını da sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış olan Şeyma Subaşı, Sevgililer Günü esnasında sevgilisinin kucağı üzerinde yer aldığı özel bir fotoğrafı paylaşmıştı.


Sosyal medyada paylaş

526
526 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir