Sezen Aksu sık sık atak geçirdiğini açıkladı

65 yaşında bulunan ünlü şarkıcılardan Sezen Aksu, 2014 yılı içerisinde de bu hastalığına yakalanmış ve sonrasında başarılı bir ameliyat geçirmişti.


544
544 points

65 yaşında bulunan ünlü şarkıcılardan Sezen Aksu, 2014 yılı içerisinde de bu hastalığına yakalanmış ve sonrasında başarılı bir ameliyat geçirmişti. Görünene bakılırsa söz konusu bu hastalığı nüksetmiş olan Sezen Aksu tekrardan bununla savaşmaya başlayacak.

Kolit (Kalın bağırsağın iltihabı) isimli hastalığa yakalanmış olduğunu ifade eden ünlü sanatçılardan biri olan Sezen Aksu, ”Kolit ataklarından dolayı çok fazla sıkıntı yaşamaktayım’ şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Diğer taraftan bir başka ünlü sanatçılardan Sertab Erener ise kolit hastalığı ile alakalı olarak ardımızda bırakmış olduğumuz sene verdiği özel bir röportaj esnasında senelerdir Kolit hastalığıyla mücadelede bulunduğunu ve Amerika Birleşik Devletleri’nde bir ameliyat olup kalın bağırsağını aldırmış olduğu konusunda açıklamada bulunmuştu.

Bağırsak iltihabı yanı tıp içerisindeki ismiyle kolit hastalığı, kalın bağırsağın içinde yer alan ince zarın ya da bağırsağın tümünün iltihaplanmasından dolayı bağırsağın işlevini yerine getiremiyor olmasına sebep olur. Fark edilebilmekte olan belirtiler gösteriyor olsa da tedavi edilmediği durumda ölümcül sonuçlara sebep olabilir.


Sosyal medyada paylaş

544
544 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir