Sibel Can aşk dedikodularına son noktayı koymuş durumda

Bir sene öncesinde ünlü siyasetçilerden Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül'le ismi aşk dedikodularına karışmış olan ünlü şarkıcılardan Sibel Can, hakkında ortaya çıkan iddiaları ise ''Bu durum hiç bir şekilde söz konusu değil'' ifadelerine yer vererek yalanlamış oldu.


552
552 points

Bir sene öncesinde ünlü siyasetçilerden Mustafa Sarıgül’ün oğlu Emir Sarıgül’le ismi aşk dedikodularına karışmış olan ünlü şarkıcılardan Sibel Can, hakkında ortaya çıkan iddiaları ise ”Bu durum hiç bir şekilde söz konusu değil” ifadelerine yer vererek yalanlamış oldu.

Türk müziğinin başarılı isimleri arasında yer alan Sibel Can’ın Şişli Eski Belediye Başkanı görevinde bulunan Mustafa Sarıgül’ün oğlu Emir Sarıgül’le aşk yaşamakta olduğu magazin basınına adeta bir bomba gibi düşmüş idi. Beyaz TV kanalında ekranlara gelen Söylemezsem Olmaz isimli programa konuk olarak katılan Sibel Can, aşk konusundaki iddialara son noktayı koymuş oldu.

O dönemlerde Altınbaş Holding’in veliahtı olarak öne çıkan Fatoş Sarıgül’le evli durumda bulunan Emir Sarıgül’le Sibel Can’ın Fransız Alpleri’ne giderek kayak tatil yaptıkları da iddia edilmişti. Sarıgül’ün 7 senelik eşinden boşanmasının hemen ardından Sibel Can’la nikah masasına oturacak oldukları şeklinde bir dedikodu yayılmış durumdayken, Emir Sarıgül ve Buket Aydın’ın aşkı fotoğraflar ile kanıtlanmış oldu.

Geçmiş olduğumuz gün Söylemezsem Olmaz adlı programa konuk olarak katılan Sibel Can, geçmiş olduğumuz sene hakkında çıkmış olan aşk iddialarıyla alakalı böyle bir şey yok ifadelerine yer verdi.


Sosyal medyada paylaş

552
552 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir