Sibel Can mankenliğe soyunmuş durumda

Ünlü şarkıcılardan biri olan Sibel Can, Hakan Ural'la yapmış olduğu evliliğinden dünyaya gelen oğlu Engincan Ural ile ilgili olarak kameraların karşısına geçmiş oldu.


532
532 points

Ünlü şarkıcılardan biri olan Sibel Can, Hakan Ural’la yapmış olduğu evliliğinden dünyaya gelen oğlu Engincan Ural ile ilgili olarak kameraların karşısına geçmiş oldu. Oğlunun tekstil markasına özel olarak modellik yapmış olan Sibel Can’ın, tercih etmiş olduğu kıyafetlerden dolayı klasik giyim tarzının çok daha dışına çıkmış olduğu görülmüş oldu.

Ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde Hakan Altun’la bir televizyon programı yapma amacıyla el sıkışmış olan Sibel Can, son yapmış olduğu paylaşımla dikkatleri üstüne çekmiş oldu. Ünlü durumda bulunan şarkıcı, Hakan Ural’la yapmış olduğu evliliğinden dünyaya gözlerini açan oğlu Engincan Ural’a özel olarak modellik yapmış oldu.

Çok sık bir şekilde değişik giyim tarzıyla eleştirilmekte olan Engincan Ural, kendisine ait tekstil markasıyla ilgili olarak annesi Sibel Can’la ortak bir çalışmaya imzasını atmış oldu. Tanıtımla ilgili olarak oğlu Ural’ın spor giyim ürünlerini giymiş olan ünlü durumda bulunan şarkıcı, klasik tarzından fazlasıyla uzaklaşıp, hayranlarını çok fazla şaşırtmış oldu.

Sosyal medya hesaplarından Instagram üstünden modellik yapmış olduğu fotoğrafları paylaşmış bulunan Sibel Can, spor tarzıyla takipçilerinden tamamen olumlu bir şekilde not almış oldu. Ünlü durumda bulunan şarkıcının şu dönemler, Hakan Altun’la yapacak oldukları televizyon programıyla ilgili olarakta hazırlık yapmakta olduğu bilinmekte.


Sosyal medyada paylaş

532
532 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir