Simge Sağın hastaneye kaldırıldı

Başarılı ve güzel şarkıcılardan Simge Sağın karın ağrısından dolayı hastaneye götürüldü.


530
530 points

Başarılı ve güzel şarkıcılardan Simge Sağın karın ağrısından dolayı hastaneye götürüldü. Hastane içerisinde gerçekleştirilmiş olan incelemelerin hemen sonrasında apandisiti patlamış olduğu tespit edilen Sağın’ın ameliyata alındığı açıklandı.

Hürriyet gazetesinde yer almakta olan bir habere bakılırsa, Simge Sağın geçmiş olduğumuz akşam üzeri çok şiddetli karın ağrısından dolayı hastanelik olmuş durumda. Apandisit konusunda bir teşhis koyulan, Sağın çok hızlı bir şekilde ameliyata alındı. Ünlü durumda bulunan başarılı şarkıcının sağlık durumunun çok iyi olduğu bilgisine de ulaşıldı.

Diğer taraftan güzel şarkıcı, ardımızda bırakmış olduğumuz günlerde YouTube platformu üzerinde yayın yapmakta bulunan ”Bize Kaldı” adlı kanala konuk olarak katılmıştı. Sağın program esnasında yakın arkadaşlarından biri olan Selin Ciğerci’yi arayıp ‘Pandemiden ötürü çok sıkıntılı bir durumdayım, 150.000 Türk Lirası tutarında bir paraya ihtiyacım var’ ifadelerine yer vererek şaka yapmıştı.

Selin Ciğerci’nin arkadaşının söz konusu bu isteğine karşılık vermiş olduğu ‘Hay hay, sabah olduğunda bankacımı arayarak hemen halledeceğim. Ne zaman ki pandemi sona erer bana parsel parsel ödeme yaparsın. Kimseye de hiç bir şekilde söyleme, kimse de bunu bilmesin’ şeklinde yanıt vermesi de adeta olay olmuştu.


Sosyal medyada paylaş

530
530 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir