Sinan Çalışkanoğlu Güldür Güldür’den ayrıldığını açıkladı

2 yıl öncesinde Güldür Güldür ekibine dahil olmuş bulunan başarılı oyunculardan Sinan Çalışkanoğlu, sürpriz bir biçimde ayrılma konusunda kararı aldı.


566
566 points

2 yıl öncesinde Güldür Güldür ekibine dahil olmuş bulunan başarılı oyunculardan Sinan Çalışkanoğlu, sürpriz bir biçimde ayrılma konusunda kararı aldı. Konuyla alakalı olarak halen bir açıklamada bulunmayan oyuncunun yeni teklifleri değerlendirmeye başlamış olduğu da konuşulmaya başlanmış durumda.

Paylaşılan her bir bölümü ile birlikte izleyenlere adeta gülme krizi yaşatmakta bulunan Güldür Güldür Show’da bir ayrılık yaşanmış durumda. 2018 senesinin Kasım ayında Güldür Güldür Show’un oyuncu kadrosuna katılan Sinan Çalışkanoğlu, ekibe veda etmiş bir vaziyette.

Evli durumda bulunan Sinan Çalışkanoğlu, kariyerine çok daha değişik bir yön verebilmek amacıyla kendisine gelen senaryoları okuma konusunda bir karar verdi. Kişisel gelişim uzmanı ve aynı zamanda profesyonel koçluk yapmaya devam eden Çiğdem Çalışkanoğlu’yla evli durumda bulunan Sinan Çalışkanoğlu, şu dönemlerde eşiyle bol bir şekilde zaman geçirmekte. Güldür Güldür Show adlı program sayesinde hayran kitlesini bir hayli genişletmiş olan Çalışkanoğlu’nun Instagram üzerinde 100.000 taneden çok takipçisi yer alıyor.


Sosyal medyada paylaş

566
566 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir