Sokakta galoşla gezmesine herkes şaşırdı

Geçmiş olduğumuz gün Nişantaşı'nda yer alan bir klinikten çıktığı esnada objektiflere takılmış olan ünlü oyunculardan Bestemsu Özdemir, ayağında unutmuş olduğu galoşlarından dolayı çok ilginç görüntüler oluşturmuş oldu.


538
538 points

Geçmiş olduğumuz gün Nişantaşı’nda yer alan bir klinikten çıktığı esnada objektiflere takılmış olan ünlü oyunculardan Bestemsu Özdemir, ayağında unutmuş olduğu galoşlarından dolayı çok ilginç görüntüler oluşturmuş oldu. Öte yandan Özdemir, tercih etmiş olduğu leopar desenine sahip elbise ve siyah renkli çizmesinden dolayı da ilgi odağı olmuş bulundu.

Güzel ve başarılı oyunculardan Bestemsu Özdemir, klinikten çıktığı esnada ayağında unutmuş olduğu galoşlarla kameralara takışmış oldu. İlginç görüntülerin oluşmuş olduğu o dakikalar ise çevrede yer alanların da dikkatini çekmiş oldu.
Habertürk sitesinden Tolga Aslan’ın yapmış olduğu habere bakılırsa; Oyunculardan Bestemsu Özdemir, geçmiş olduğumuz gün Nişantaşı’nda yer alan bir klinikten çıktığı esnada objektiflere yakalandı. Doktor kontrolünden hemen sonra aracını teslim aldığı esnada objektiflere takılmış olan Özdemir, muayeneden sonra kullanarak, çıkartmayı unutmuş olduğu galoşlarından dolayı dikkat çekmiş oldu. 29 yaşında bulunan Bestemsu Özdemir’in leopar desenine sahip bir elbise ve siyah renkli çizme tercih etmiş olduğu da görüldü.

Geçmiş olduğumuz sene ticarete atılmış olan ünlüler kervanına katılmasıyla öne çıkan Özdemir, Nişantaşı’nda açmış olduğu restoranı da devrettiği konusunda açıklamada bulunmuştu. Oyuncu, ardımızda bırakmış olduğumuz haftalarda ise Bebek’te objektiflere yakalanmıştı..


Sosyal medyada paylaş

538
538 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir