Sokakta yalın ayak dolaşan ünlü isim şaşırttı

Dünya çapında üne sahip olan oyunculardan Drew Barrymore, New York sokakları içerisinde yalın ayak yürüdüğü esnada objektiflere yakalandı.


546
546 points

Dünya çapında üne sahip olan oyunculardan Drew Barrymore, New York sokakları içerisinde yalın ayak yürüdüğü esnada objektiflere yakalandı. Covid-19 virüsüne karşı maske önlemini almış olan yıldız oyuncunun hijyen durumda bulunmayan yolda ayakkabısız yürümüş olmasına hiç kimse anlam verebilmiş değil.

Charlie’nin Melekleri adlı yapımla beraber adını unutulmaz aktrislerin arasına yazdırmayı başaran ünlü oyunculardan Drew Barrymore, New York City kentinde yer alan evinden çıktığı esnada objektiflere yakalandı. Soğuk durumda bulunan havaya karşın üstünde gri renge sahip olan eşofmanlarıyla sokağa çıkmış olan yıldız oyuncun tek bir eksiği montu da değildi.

46 yaşında bulunan yıldız oyuncu sokakta çok uzun bir zaman boyunca ayakkabısız bir şekilde dolaşmış olddu. Ünlü durumda bulunan oyuncu ayakkabısız bir durumdaydı fakat Covid-19 virüsüne karşı pembe bir tane yüz maskesi takıp önlem almış oldu. Başarılı durumda bulunan oyuncuyu böyle görmüş olanlar kısa zamanlı bir şaşkınlık yaşamış olsalarda yollarına devam etmiş oldu.

Diğer taraftan 50 First Dates’in yanı sıra Never Been Kissed ve ET benzerindeki yapımlar konusundaki rolleriyle sevilmiş olan Barrymore, bundan böyle setlerde olmayı talep etmediğini açıklamıştı.


Sosyal medyada paylaş

546
546 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir