Son haliyle çok şaşırttı

Bir dönemlere damgasını vurmayı başaran Hayat Bilgisi adlı dizide çatlak komşu Ürperi adlı karaktere başarılı bir şekilde can veren Ceren Soylu seneler sonrasında ortaya çıkmış oldu.


522
522 points

Bir dönemlere damgasını vurmayı başaran Hayat Bilgisi adlı dizide çatlak komşu Ürperi adlı karaktere başarılı bir şekilde can veren Ceren Soylu seneler sonrasında ortaya çıkmış oldu. En son ”Tehlikeli Karım” ismine sahip dizi içerisinde rol almış olan Soylu, seneler içerisindeki değişiminden dolayı da dikkat çekmiş oldu.

Bugüne dek ”Hayat Bilgisi” adlı dizinin yanı sıra ‘Süper Babaanne’ adlı dizi ile birlikte ‘Şehnaz Tango’ adlı dizi, ‘Tehlikeli Karım’ adlı dizi ve ‘Pis Yedili’ adlı dizi ilk sırada olmak üzre çok fazla sayıda sevilmekte olan dizide rol almış bulunan deneyimli oyunculardan Ceren Soylu, seneler sonrasında ortaya çıkmış oldu. Şu zamanlarda 50 yaşında bulunan Soylu’nun seneler içindeki değişimi ise dikkatleri çekmiş oldu.

Hayat Bilgisi adlı dizide canlandırmış olduğu Ürperi adlı karakterle hafızalarda yer edinmiş olan Ceren Soylu Snob Magazin’e konuşma gerçekleştirdi. Herkesin sevdiği oyuncu açıklamalarında Hayat Bilgisi dizisinin döneminin fazlasıyla güzel olduğunu ve o dönemdeki şartlarda çok harika bir işin çıkartıldığını ve ayrıca dizi bugün yapılsa tutmama ihitmalinin olduğunu ifade ederken o seneleri özlemle yad ettiğini söyledi.

Sosyal medya hesaplarının olmadığı bilinen Ceren Soylu açıklamasının devamında sosyal birisi olmadığını ve açıkça söylemek gerekirse biraz yabani olduğunu söylerken sosyal medya platformlarının kendisine samimiyetsiz geldiğini ifade etti..


Sosyal medyada paylaş

522
522 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir