Son haliyle şaşırttı

Yeşilçam'ın unutulmazlarından biri olarak öne çıkan Gülen Gözler adlı dizi de Hasret karakterine can veren Lale Ilgaz'ın son hali ortaya çıkmış oldu.


517
517 points

Yeşilçam’ın unutulmazlarından biri olarak öne çıkan Gülen Gözler adlı dizi de Hasret karakterine can veren Lale Ilgaz’ın son hali ortaya çıkmış oldu. Tek bir filmle ünlü olmayı başaran fakat daha sonrasında ortadan kaybolmuş olan yıldız isim bakın şu anda nasıl?

Seyirciyi seneler geçtikten sonra dahi ekranlara kilitlemeyi başaran Gülen Gözler adlı filmin her karakteri çok farklı sevilmişti. Sabunların köpürmesiyle alakalı sahneden, Vecihi adlı karaktere kadar hafızalara kazanmış olan Gülen Gözler adlı yapımda bir de evin ufak kızı yer alıyordu, o ise Lale Ilgaz.

Gerek babası olarak öne çıkan Yaşar Usta’ya bağlılığı gerek ise muzip gülümsemesinden dolayı izleyiciyi halen etkilemekte bulunan Lale Ilgaz ise tek filmle meşhur olmayı başaran yıldızların arasında kaybolmuş durumda. Gülen Gözler adlı yapımın sonrasında 1977 senesinde Kızını Dövmeyen Dizini Döver adlı filmde ”Dans eden kız” şeklinde izlemiş olduğumuz Lale Ilgaz bu filmin hemen sonrasında ise adeta sırra kadem basmış oldu.

Yeşilçam’ın figüranlarından bir tanesi olamayacak kadar hafızalara kazınmış olan, ünü ise günümüze hiç bir şekilde tanınmamış olan Lale Ilgaz’la alakalı herhangi bir bilgi de yer almıyor. Fakat sosyal medya üzerinde Yeşilçam yıldızlarının izini sürmekte bulunan ‘mekaniyesilcam’ isimli Instagram sayfası oyuncuyla alakalı fotoğrafı paylaşıp Yeşilçam meraklısı olanları da çok sevindirmiş durumda.


Sosyal medyada paylaş

517
517 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir