Songül Karlı dudaklarıyla gündem olmuş durumda

Konuk olarak katıldığı bir program içerisinde maddi yönden çok zor günler geçirmiş olduğunu ve çocuğu ile bir tane ekmeğe muhtaç kalmış olduğunu belirten Songül Karlı'nın son paylaşımına bakıldığında dudaklarına dolgu yaptırmış olduğu da dikkatlerden hiç bir şekilde kaçmış değil.


544
544 points

Konuk olarak katıldığı bir program içerisinde maddi yönden çok zor günler geçirmiş olduğunu ve çocuğu ile bir tane ekmeğe muhtaç kalmış olduğunu belirten Songül Karlı’nın son paylaşımına bakıldığında dudaklarına dolgu yaptırmış olduğu da dikkatlerden hiç bir şekilde kaçmış değil.

Boşanmış olduğu eski eşi Metin Yüce aracılığıyla dolandırılmış olduğunu ve tüm mal varlığını yitirmiş olduğunu açıklamış olan şarkıcılardan Songül Karlı sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış olduğu fotoğraflar ile isminden söz ettirmeyi sürdürüyor.

Konuk olarak katılmış olduğu bir program içerisinde ‘Çocuğum ile bir ekmeğe muhtaç kalmış oldum’ ifadelerine yer vererek gözyaşı dökmüş olan ve evine haciz gelmiş olduğunu ifade etmiş bulunan Karlı’nın son paylaşmış olduğu fotoğraf içerisinde dudaklarına dolgu yaptırmış olduğu da gözlenmiş oldu.

Songül Karlı’nın dudaklarında yer alan değişimin farkına varmış olan takipçileri ‘Üst dudak az da olsa değişmiş’ ifadeleriyle yorumlar yapmış oldu. Vücudu üzerinde estetik bulunmadığını daha öncesinde açıklamış olan Songül Karlı, yalnızca göğüsleriyle alakalı olarak küçültme işlemi yapmış olduğu açıklamasında bulunmuştu.


Sosyal medyada paylaş

544
544 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir