Songül Karlı süper mini elbiseli bir paylaşımda bulundu

Eski eşiyle yaşamakta olduğu problemlerden dolayı çok sık bir şekilde gündem olmuş bulunan Songül Karlı, sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış olduğu süper mini elbiseli pozu ile birlikte dikkatleri üstüne çekmiş oldu.


553
553 points

Eski eşiyle yaşamakta olduğu problemlerden dolayı çok sık bir şekilde gündem olmuş bulunan Songül Karlı, sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış olduğu süper mini elbiseli pozu ile birlikte dikkatleri üstüne çekmiş oldu. Taytlı pozunun ardından tekrardan hayranlarından binlerce sayıda beğeni almış olan Karlı, iltifat yağmuruna tutulmuş oldu.

Ardımızda bırakmış olduğumuz aylar içerisinde eski eşi tarafından dolandırılmış olduğunu, hem psikolojik bir şekilde hem ise fiziksel şiddet görmüş olduğunu anlatmış olan Songül Karlı, sosyal medya üzerinden bu defa süper mini elbiseli pozu ile birlikte gündem olmuş durumda.

Instagram hesabını fazlasıyla aktif bir şekilde kullanmakta olan Karlı, taytlı pozunun ardından mini elbise ile sosyal medya üzerinde yüzlerce sayıda beğeni almış oldu. Süper mini elbisesinin yanı sıra dekoltesinden dolayı da dikkatleri çekmiş olan Karlı paylaşımının altına, ‘Yoldayım biraz bekleyin’ şeklinde not yazdı. İltifatların arka arkaya sıralanmış olduğu yorumlar içerisinde, 47 yaşında bulunan ünlü şarkıcıya eşi ile birlikte yaşamış olduğu olaylara yönelik de destek gelmiş oldu.

Ardımızda bırakmış olduğumuz aylar içerisinde, ‘Bir ekmeğe dahi muhtaç kaldım’ sözleriyle magazin dünyası içerisinde adeta bomba etkisi yaratmış olan Songül Karlı, estetik konusundaki iddialardan dolayı da çok fazla konuşulmuştu. İddiaları yalanlamış olan Karlı, ‘Yalnızca göğüslerimi küçülttüm.’ ifadelerine yer vermişti.


Sosyal medyada paylaş

553
553 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir