Songül Karlı’dan ilginç bir hareket


531
531 points

Bir dönemler ekranların en vazgeçilemeyen isimlerinin ilk sırasında yer alan Songül Karlı, Mart ayının ilk haftası içerisinde düşük tansiyonun yanı sıra solunum güçlüğünden dolayı hastaneye kaldırılmış oldu. Sağlığına kavuşmuş durumda bulunan Karlı, koronavirüs ile alakalı salgından korunmak amacıyla da zamanını evinde geçirmeye başlamış oldu. Ünlü durumda bulunan şarkıcı, evinde yer alan eğlenceli zamanları da Instagram hesabının üstünden takipçileriyle paylaşmayı hiç bir şekilde ihmal etmedi.

Yaşamış olduğu sağlık probleminden dolayı sağlıklı bir şekilde beslenmenin yanı sıra spor yapmaya da ağırlık vermiş olan Songül Karlı, evi içerisinde egzersiz yapmaya başlamış durumda. Sosyal medya hesaplarını çok aktif bir şekilde kullanmaya devam eden ünlü şarkıcı, evde ip atlama esnasında çekilmiş bir videosunu da paylaştı. Spor hocası ile birlikte online bir şekilde ders yapaya devam eden Karlı, paylaşımının altına da ”Spora devam ediyoruz canım hocam” şeklinde bir not yazdı.

Ardımızda bırakmış olduğumuz haftalar içerisinde hastanelik olmuş durumdaki Songül Karlı, tepeden tırnağa kadar kontrolden geçirilmiş idi. Üst solunum yolu riskinin altında olan ünlü şarkıcı evi içerisinde istirahat etmesi amacıyla da taburcu edilmişti.


Sosyal medyada paylaş

531
531 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir