Sonunun Bergen gibi olmasını istemediğini açıkladı

Ünlü şarkıcılardan biri olan Yeliz Yeşilmen, sosyal medya hesabı üzerinden ''Fazlasıyla büyük fedakarlıklarda bulundum, sonumun da Bergen gibi olmasını istememekteyim'' ifadelerine yer vererek hıçkıra hıçkıra ağlamış olduğu anları paylaşmış durumda.


549
549 points

Ünlü şarkıcılardan biri olan Yeliz Yeşilmen, sosyal medya hesabı üzerinden ”Fazlasıyla büyük fedakarlıklarda bulundum, sonumun da Bergen gibi olmasını istememekteyim” ifadelerine yer vererek hıçkıra hıçkıra ağlamış olduğu anları paylaşmış durumda.

Sosyal medya hesaplarını en aktif bir şekilde kullanan isimlerin ilk sırasında yer alan ve her bir anını takipçileriyle paylaşmaya devam eden Yeliz Yeşilmen, iyi niyetinin çok fazla kullanılmış olduğunu ve ayrıca sonunun eşi tarafından yüzüne atılmış kezzapla görme yetisini yitirmesinin sonrasında öldürülmüş olan Bergen gibi olmasını istememekte olduğunu ifade etti. Yeşilmen, kendisini takip edenlerden de peş peşe paylaşmış olduğu videolarını anne ile birlikte babasından gizleyip paylaşmış olduğunu ve bu konuyu bilmemelerinini istediğini de rica etti.

2010 senesi içerisinde ünlü iş adamlarından Ali Uğur Akbaş ile nikah masasına oturmuş olan ve iki tane çocuğa sahip Yeliz Yeşilmen’in ağlamış olduğu videoyu izlemiş bulunanlar ”Eşinden şiddet mi görmektesin?” ifadeleriyle soru sordu. Yeşilmen seneler öncesinde de eşi tarafından ihanete uğramış olduğu yönündeki haberlerle gündeme gelmeye başlamıştı.


Sosyal medyada paylaş

549
549 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir