Sular bir türlü durulmak bilmiyor

Ünlü oyunculardan Sevcan Yaşar, kendinden tam 16 yaş büyük durumda bulunan sevgilisi Sermiyan Midyat'tan şiddet görmüş olduğunu ifade ederek şikayetçi oldu.


528
528 points

Ünlü oyunculardan Sevcan Yaşar, kendinden tam 16 yaş büyük durumda bulunan sevgilisi Sermiyan Midyat’tan şiddet görmüş olduğunu ifade ederek şikayetçi oldu. Çift, fiziki bir durumda ve psikolojik şiddet gördüğünü gerekçe göstererek yollarını ayırma kararı aldı. Darp konusundaki iddiaları kesin bir dille yalanlamış olan Midyat da kendisini mağdur durumda bulunduğunu ifade ederek darp edilmiş olduğunu ifade etti.

Uçankuş üzerinde yer almış olan habere bakılırsa: Sevcan Yaşar’ın söz konusu bu iddiaları kesinlik kazanmadan Sermiyan Midyat cephesi üzerinden çok daha yeni bir iddia gelmiş oldu. Darp konusunda bir rapor almış olan Midyat, kavgadan sonra vücudunda meydana gelen izlerin fotoğrafını paylaşmış oldu.

Sermiyan Midyat ile Sevcan Yaşar çifti, 4 Mayıs tarihinden daha önceki hafta aynı evde kalmış oldular ve karantina günleri içerisinde de devamlı olarak kavga ettiler. Sermiyan Midyat bu konuyla alakalı olarak ilk açıklaması içerisinde de ”Bir kadına bir fiske bile vurmam hiç bir şekilde söz konusu değildir. Ben ona aşık oldum ve benim karım olmasını istedim. 2 aydan beri aynı evde kalıyorduk ancak olmadı. Şikayetçi olmuş ben de gelerek ifademi vermiş oldum. ”Şiddete uğradım” iddiasında bulunuyor ancak bir darp raporu bulunmuyor. Zira bu şekilde bir olay a yok” ifadelerine yer vermişti.
Sevgilisi Sevcan Yaşar’ı darp ettiği ileri sürülen Sermiyan Midyat, kendi darp raporunu paylaştı


Sosyal medyada paylaş

528
528 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir