Takipçisine küfürlü bir şekilde karşılık verdi

Masumlar Apartmanı isimli dizinin başrol oyuncularından biri olan Farah Zeynep Abdullah, sosyal medya hesabı üzerinden yakın arkadaşıyla seneler öncesinde çekilmiş oldukları bir tane fotoğrafını paylaşıp doğum gününü kutlamış oldu.


547
547 points

Masumlar Apartmanı isimli dizinin başrol oyuncularından biri olan Farah Zeynep Abdullah, sosyal medya hesabı üzerinden yakın arkadaşıyla seneler öncesinde çekilmiş oldukları bir tane fotoğrafını paylaşıp doğum gününü kutlamış oldu. Ünlü durumdaki oyuncu, fotoğrafına küfür içeriğine sahip yorumda bulunan bir tane takipçisine küfür ederek karşılık vermiş oldu.

Başarılı bir şekildeki oyunculuk performansından dolayı her bir fırsatta isminden söz ettirmeyi başaran Farah Zeynep Abdullah, takipçisine vermiş olduğu bir yanıtla yeniden gündem olmuş durumda.

Instagram hesabı üzerinden Emil adına sahip bir arkadaşıyla 2009 senesinde çekilmiş olduğu bir fotoğrafını paylaşmış bulunan Abdullah, notunu ise İngilizce bir şekilde yazıp arkadaşının yeni yaşını kutlamış oldu. Bunun hemen sonrasında da bir tane yorum yazan takipçisi ‘Takipçilerinin tamamı Türk ne diye İngilizce yazmaktasın a..’ ifadeleriyle küfür etmiş oldu. Erkek bir durumdaki takipçisinin küfürlü yapmış olduğu paylaşıma sinirlenen oyuncu da ‘Düzgün bir şekilde konuş a..’ ifadeleriyle küfür etmiş oldu.


Sosyal medyada paylaş

547
547 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir