Tamer Karadağlı kızına kavuşmuş durumda

Ülkemizi adeta etkisinin altına almış bulunan salgından dolayı aylardan beri evindenden dışarıya çıkmayan Tamer Karadağlı, Ankara ili içerisinde annesi Arzu Balkan'la yaşamını sürdüren kızına kavuşmuş durumda.


538
538 points

Ülkemizi adeta etkisinin altına almış bulunan salgından dolayı aylardan beri evindenden dışarıya çıkmayan Tamer Karadağlı, Ankara ili içerisinde annesi Arzu Balkan’la yaşamını sürdüren kızına kavuşmuş durumda. Karadağlı, söz konus ubu mutlu zamanlarını da sosyal medya hesabı üzerinden kendisini takip edenlerle de paylaşmayı ihmal etmedi.

Koronavirüsle alakalı salgından dolayı üç aydan beri evinde kalan başarılı oyunculardan Tamer Karadağlı, annesi Arzu Balkan’la beraber yaşamını sürdüren kızı Zeyno’yla buluşmuş durumda.

Senelerdir rol almış olduğu Çocuklar Duymasın isimli dizi ile hafızalara kazınmış olan Tamer Karadağlı, ülkemiz içerisinde de binlerce sayıda insanın ölümüne sebep olan koronavirüs salgınından korunabilmek amacıyla kendisini evine kapatmış bir durumda. Bu söz konusu süreç içerisinde en fazla evlat özlemi çekmiş olan Karadağlı, 3 ay boyunca devam eden hasretin hemen sonrasında Ankara ilinde yaşamını sürdüren kızıyla kavuşmuş oldu. Zeyno ile birlikte otomobilde çekilmiş bir pozunu Instagram hesabı üzerinden paylaşmış olan oyuncu, ”Üç aylık bir aranın ardından kavuştuk ancak sosyal mesafe” ifadelerine yer verdi.


Sosyal medyada paylaş

538
538 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir