Tarkan ailesi ile birlikte karantinada

Ünlü şarkıcılardan biri olan Tarkan Tevetoğlu, koronavirüs ile alakalı vakalar artış göstermeden ailesi ile beraber yaşamak amacıyla Almanya'ya gitmiş durumda.


531
531 points

Ünlü şarkıcılardan biri olan Tarkan Tevetoğlu, koronavirüs ile alakalı vakalar artış göstermeden ailesi ile beraber yaşamak amacıyla Almanya’ya gitmiş durumda. Şarkıcı, Köln sınırları içerisinde yer alan evinde ailesiyle zaman geçirmeye başlamış durumda.

Çin içerisinde yaşamını sürdüren dünyaya yayılmış koronavirüs ile alakalı salgın 40.000 taneden çok kişinin yaşamına mal olmuş durumda. Megastar Tarkan da bütün bir dünyayı etkisinin altına almış bulunan koronavirüsten korunmak amacıyla ailesiyle beraber Almanya’da yer alan evine taşınmış durumda.

Dünyanın genelinde 900.000 taneden çok vakanın olmuş olduğu bu salgından korunabilmek amacıyla kızı Lila ile birlikte eşi Pınar Tevetoğlu’la Almanya’nın Köln sınırında bulunan Alzey kasabası üzerinde yer alan evine yerleşmiş durumda. Herkesten uzak evleri içerisinde kendilerini karantina altına alan çift, korunmak amacıyla da dışarıya adım atmamakta.

Tarkan Tevetoğlu’nun eşi olan Pınar Tevetoğlu’nun ikinci bebeğine hamile bir durumda bulunduğu ve hatta bebeklerinin erkek olduğu iddia edilmişti. Fakat söz konusu çift, bebek iddialarını yalanlamış durumda.


Sosyal medyada paylaş

531
531 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir