Tarkan’ın kuzeni soyadını mahkeme kararıyla değiştirdi

Birinci albümünü çıkardığı zaman Megastar Tarkan'ın kuzeni olduğundan dolayı başına gelmeyen hiç bir şekilde kalmadığını açıkça ifade eden Cenk Tevetoğlu, mahkeme kararı ile birlikte ''Tevetoğlu'' şeklindeki soy ismini ''Tevet'' şeklinde değiştirmiş durumda.


553
553 points

Birinci albümünü çıkardığı zaman Megastar Tarkan’ın kuzeni olduğundan dolayı başına gelmeyen hiç bir şekilde kalmadığını açıkça ifade eden Cenk Tevetoğlu, mahkeme kararı ile birlikte ”Tevetoğlu” şeklindeki soy ismini ”Tevet” şeklinde değiştirmiş durumda.

20 senelik çok uzun bir müzik kariyeri olan Cenk Tevetoğlu, uzun seneler boyunca Megastar Tarkan Tevetoğlu’nun kuzeni şeklinde anıldığından dolayı soyadını değiştirme konusunda bir karar aldı.

Bütün dünyayı etkisinin altına almış bulunan koronavirüse yakalandığı açıklanan ve bir müddet boyunca hastanede yatmış olan Cenk Tevet, ”Salgın” adına sahip son şarkısını bestelediği esnada hastanede fazlasyla duygu yüklü zamanlar geçirmiş olduğunu, ölümü de fazlasıyla yakınında hissettiği esnada bu melodilerin aklında dönmeye başladığını ve sonrasında ise bu şarkıyı yazdığını ifade etti.

Megastar Tarkan’ın kuzeni olarak kamuoyunda da tanınan Cenk Tevet, uzun seneler boyunca Tarkan’ın kuzeni şeklinde anılmaya devam ettiğini ancak bunu hiç bir şekilde istemediğini ve hatta bundan dolayı da çok kısa bir zaman önce soyadını değiştirmiş olduğunu, Tevetoğlu soy isminde yer alan ”oğlu” şeklindeki kelimeyi çıkartmış olduğunu sözlerine ilave etti. Birinci albümünü Cenk Tevetoğlu şeklinde çıkardığı zaman başına gelmeyenin kalmamış olduğunu Megastar Tarkan’ı da buna benzeyen haberlerle uğraştırma konusunda isteği olmadığını da sözlerine ilave etti.


Sosyal medyada paylaş

553
553 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir