Tatilde aşka geldiler

Normalleşmeyle alakalı sürecin başlamasıyla beraber soluğu Bodrum ilçesinde yer alan evlerinde almış bulunan Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci, adeta aşka gelmiş durumda.


515
515 points

Normalleşmeyle alakalı sürecin başlamasıyla beraber soluğu Bodrum ilçesinde yer alan evlerinde almış bulunan Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci, adeta aşka gelmiş durumda. Ciğerci’yle öpüşme esnasında çekilmiş olan bir fotoğrafını paylaşan Çıra’ya beğeniler yağmaya başladı.

Ünlü futbolculardan Gökhan Çıra ve iş kadını olarak tanınan eşi Selin Ciğerci, 17.000 dolar tutarındaki bir ücretle özel jet kiralayıp Bodrum ilçesinde yer alan yazlıklarına gitti. Şu zamanlarda eşiyle eğlenceli zamanlar geçirmekte olan Çıra, sosyal medya hesabı üzerinden aşk dolu bir paylaşımda bulundu. Arkadaşları ile birlikte çok keyifli zamanlar geçiren Gökhan Çıra ve de Selin Ciğerci aşklarından dolayı da gündem olmuş durumda. Gökhan Çıra karısı ile öpüştükleri esnada çekilmiş olan bir  tane pozunu ”Tarifi yok aşkın” şeklindeki bir notla Instagram üzerinden paylaştı. Paylaşımının altına sarı lacivert kalp koymuş olan Çıra, paylaşımını da yoruma kapalı yaptı.

Gökhan Çıra ile birlikte Selin Ciğerci, ”taşıyıcı anne” isimli bir yolla evlat sahibi olma konusunda hazırlık yapıyor.


Sosyal medyada paylaş

515
515 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir