Tatilin tadını çıkartıyorlar

Ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde Beşiktaş Spor Kulübü'nden Fenerbahçe Spor Kulübüne transferi gerçekleşen Caner Erkin, ailesi ile beraber günübirlik tatile çıkmış oldu.


526
526 points

Ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde Beşiktaş Spor Kulübü’nden Fenerbahçe Spor Kulübüne transferi gerçekleşen Caner Erkin, ailesi ile beraber günübirlik tatile çıkmış oldu. Fazlasıyla mutlu görünmekte olan aile, bol bir şekilde güneşlenerek tatilin tadını çıkartmış oldu.

Beşiktaş Spor Kulübü’yle sözleşmesi sona ermesinin hemen sonrasında Fenerbahçe Spor Kulübü’ne imza atmış bulunan yıldız futbolculardan Caner Erkin, geçmiş olduğumuz gün de eşi Şükran Ovalı ile birlikte kızı Mihran Ela’yla beraber tatile çıkmış oldu. Milli durumda bulunan profesyonel futbolcu denize girme esnasında Ovalı arkadaşlarının bebeğini kucağına alarak sevmekte olduğu da görüldü. Çift daha sonrasında ise kızlarını da alarak şezlonglarına geçiş yaptı. Caner Erkin ile birlikte Şükran Ovalı çifti çok kısa bir aradan yararlanarak günübirlik bir şekilde tatile çıktı. Bol bir şekilde güneşlenmiş olan çift, kızları Mihran Ela’yla çok keyifli zamanlar geçirmiş oldu.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün yeni transferlerinden biri olan Caner Erkin, koluna 2018 senesinin Ağustos ayı içerisinde dünyaya gözlerini açan kızı Mihran Ela’nın dövmesini yaptırmış durumda.


Sosyal medyada paylaş

526
526 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir