Tatlıses ile kızı onun sayesinde barıştı

Ardımızda bırakmış olduğumuz aylar içerisinde bir ev konusundan dolayı babası İbrahim Tatlıses'le arası açılmış olan Dilan Çıtak Tatlıses, aralarında yer alan buzları eritmiş oldu.


539
539 points

Ardımızda bırakmış olduğumuz aylar içerisinde bir ev konusundan dolayı babası İbrahim Tatlıses’le arası açılmış olan Dilan Çıtak Tatlıses, aralarında yer alan buzları eritmiş oldu. Baba ile kızı da İbrahim Tatlıses’in yaşça ufak durumda bulunan sevgilisi Gülçin Karakaya barıştırmış oldu.

Dilan Çıtak Tatlıses, Kuşadası’nda yer alan sitesi üzerinden çocuklarına birer tane daire vermiş olan fakat kendisini diğerlerinden ayırmış olan babası İbrahim Tatlıses’e çok fazla kırılmıştı. Yaşanmış olanların sonrasında İbrahim Tatlıses ile Dilan Çıtak Tatlıses aralarında yer alan buzları eritmiş oldu.

Genç şarkıcılardan biri olan Dilan Çıtak Tatlıses, ardımızda bırakmış olduğumuz ay babasını kendi evinde ağırlayıp problemleri çözmüş oldu. Söz konusu bu buluşmanın perde arkasının detayları kesinleşirken işin içerisinde İbrahim Tatlıses’in sevgilisi olarak tanınan Gülçin Karakaya çıkmış oldu. İbrahim Tatlıses ile evlilik konusunda hazırlık yapmış olduğu konuşulmakta olan Gülçin Karakaya, ünlü durumda bulunan sanatçının kızı Dilan Çıtak ile de çok yakın arkadaş olmuş durumda. Son zamanlarda sosyal medya üzerinde çok sık bir şekilde Dilan Çıtak’la fotoğraflarını paylaşmakta olan Karakaya, geçmiş olduğumuz gün ise genç şarkıcılardan biri olan sevgilisi Levent Dörter’le çektirmiş olduğu kareyi paylaşmıştı.

Daha öncesinde tam olarak dört defa evlenmiş olan ve yedi tane de çocuğu olan ünlü şarkıcılardan İbrahim Tatlıses, kendinden tam tamına 43 yaş ufak sevgilisi Gülçin Karakaya’yla evlenme konusunda karar almış oldu. Evlilik ile alakalı teklifine evet cevabını almış olan İbrahim Tatlıses, daha şimdiden düğün ile alakalı hazırlıklarına başlamış oldu.


Sosyal medyada paylaş

539
539 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir