Tecavüzcü Coşkun artık 75 yaşında

Antalya ilinde yer alan bir plaj içerisinde eğlence müdürü pozisyonunda görev yapmakta bulunan Yeşilçam'ın ünlü isimleri arasındaki Coşkun Göğen, 75 yaşına tamamen sürpriz bir partiyle girmiş oldu.


532
532 points

Antalya ilinde yer alan bir plaj içerisinde eğlence müdürü pozisyonunda görev yapmakta bulunan Yeşilçam’ın ünlü isimleri arasındaki Coşkun Göğen, 75 yaşına tamamen sürpriz bir partiyle girmiş oldu. İş arkadaşlarının düzenlemiş olduğu partide duygulanmakta olan Göğen, pastanın mumlarını söndürerek yeni yaşını da kutlamış oldu. Mumları üflemiş olduğu esnada dilek tutmayı unutmamış olduğunu ifade eden Göğen, koronavirüsle alakalı önlemlerden dolayı maske takmayı da ihmal etmiş değil.

Koronavirüsten dolayı üç aydan beri maskesini yüzünden çıkartmamış olduğunu ifade eden Coşkun Göğen, önlemlerden dolayı 65 yaş sınırına takılmış olduğunu ve ortalama bir şekilde üç ay boyunca evden dışarı çıkmamış olduğunu ifade etti.
Ünlü durumda bulunan oyuncu Aydemir Akbaş’ın başrollerinde yer alacak olduğu özel bir komedi filminin çekimlerinin gelecek aylar içerisinde başlayacak olduğunu ve kendisinin de bu film içerisinde rol alacak olduğunu ifade eden emektar oyunculardan Göğen açıklamasında; ”Aydemir abimin başrol oynamış olduğu bir komedi filminin kadrosunda yer alıyorum. Çok eğlenceli bir proje olarak karşınıza çıkacak. Bomba gibi gelmekteyim” ifadeleriyle konuşma gerçekleştirdi.


Sosyal medyada paylaş

532
532 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir