Tekrar kansere yakalandığı açıklandı

MFÖ grubunda yer alan solistlerden Mazhar Alanson ile Fuat Güner, geçmiş olduğumuz 23 Nisan Çocuk Bayramından dolayı Gülhane Parkı içerisinde bir konser verdi


535
535 points

MFÖ grubunda yer alan solistlerden Mazhar Alanson ile Fuat Güner, geçmiş olduğumuz 23 Nisan Çocuk Bayramından dolayı Gülhane Parkı içerisinde bir konser verdi. Şarkı arası olduğunda konuşan Güner, Özkan Uğur’un kanser tedavisi gördüğünden dolayı konsere gelememiş olduğunu ifade etti.

İstanbul Valiliği tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ile Çocuk Bayramı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi açılışının 100. senesinden dolayı Gülhane Parkı içerisinde organize edilmiş olan konser kapsamında, MFÖ grubu arasındaki Mazhar Alason ile birlikte Fuat Güner herkes tarafından sevilen şarkılarını seslendirmiş oldu.

İstanbul Valiliği tarafından gerçekleştirilmiş olan ve de MFÖ grubu arasından Özkan Uğur’un sağlık problemlerinden dolayı katılamamış olduğu konser, online bir şekilde paylaşıldı. Yeni tipdeki koronavirüs (Kovid -19) salgınından dolayı tamamen seyircisiz bir şekilde organize edilmiş olan bu konser sosyal medyanın yanı sıra radyolar ile birlikte televizyonlardan izleyiciye ulaştırılmış oldu.

Sanatçılardan biri olan Mazhar Alanson, seyircisiz konser içerisinde vatandaşların evlerinden şarkılara eşlik etmelerini talep etti. Uzaktan eğitim görmekte olan öğrencilerin derslerini ihmal etmemesini talep eden Alanson, ”Evlerde kalıyoruz diye işi sermek yok. Zira iyi notlar ile birlikte kötü notlar mevcut, tekrardan sınıfı geçmek ile birlikte kalmakta mevcut. Anne ve babalar, lütfen çocukların başına sürekli olarak dikilmeyin ders çalışma esnasında. Onları biraz daha rahat bırakın. Ne güzel okul bahçesi içerisinde teneffüslerde oynamaktaydınız, anne ve babanızla beraber dolaşmak ne kadar da kıymetliymiş. Bundan sonrasında yaşamın kıymetini biz büyükler zaten anlamış olduk ancak siz de bunları inşallah idrak edebilirsiniz.” ifadelerine yer verdi.


Sosyal medyada paylaş

535
535 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir