THY ile İsrail Bankası ortak kredi kartı çıkaracak

Gazeteniz SÖZCÜ’yü uçaklarına almamayı kendine görev edinen Türk Hava Yolları, İsrail’in en büyük bankalarından olan Bank Hapoalim’in kredi kartı şirketi Isracard ile sık uçan Türk Hava Yolları müşterilerine özel bir kredi kartı çıkarmak için anlaşma imzaladı.

İsrail’in iş dünyası ve ekonomi haberleri ile tanınan haber sitesi Globes’ta yer alan habere göre Türk Hava Yolları İsrail’den en fazla uçuş gerçekleştiren küresel havayolu.

israrara

Türkiye-İsrail arasında günde 10 sefer yapılıyor. İsrailliler Atatürk Havalimanı’ndan aktarma ağırlıklı yolculuk yapıyor. Isracard’dan konuyla ilgili bir açıklama yapılmadı.

İLGİLİ HABERBüyük taşınma ertelendiBüyük taşınma ertelendi ._sms-container { display: block; width: 100%; background-color: #f3f3f3; border-radius: 10px; display: flex; padding: 6px 15px; align-items: center; margin: 30px 0; border: solid 1px #eee; } ._sms-container:before{ display: inline-block; vertical-align: middle; content:”29BF”; font-size: 24px; color: #ff4136; margin-top: -4px; margin-right: 10px; } ._sms-container p { font-family: -apple-system, BlinkMacSystemFont, “Segoe UI”, Roboto, Oxygen-Sans, Ubuntu, Cantarell, “Helvetica Neue”, sans-serif; font-size: 17px; font-weight: bold; padding: 0 30px 0 0; color: #ff4136; } ._sms-container img { width: initial !important; margin: 0 20px; height: 22px; } ._sms-container img.sms_transparent { height: 1px; width: 1px; }

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir