Tolgahan Sayışman’dan kiracılarına müjde

Ünlü oyunculardan Ezgi Mola'nın iyilik hareketi ile alakalı kampanyasına destek olmayı seçen Tolgahan Sayışman, üç tanesi Amerika Birleşik Devletleri'nde yer alan altı tanesi de Türkiye içerisinde yer alan dokuz tane mülküyle ilgili olarak iki ay boyunca kira almamış olacak.


538
538 points

Ünlü oyunculardan Ezgi Mola’nın iyilik hareketi ile alakalı kampanyasına destek olmayı seçen Tolgahan Sayışman, üç tanesi Amerika Birleşik Devletleri’nde yer alan altı tanesi de Türkiye içerisinde yer alan dokuz tane mülküyle ilgili olarak iki ay boyunca kira almamış olacak.

Çin’de yer alan Vuhan kenti içerisinde ortaya çıkmış olan ve binlerce sayıdaki insanın ölümüne sebep olan koronavirüsün Türkiye’ye gelmiş olmasıyla beraber evlerinden çıkmama kararı aldığını açıklayan oyunculardan Ezgi Mola, sosyal medya hesabı üzerinden bir iyilik hareketi başlatıp herkesten de destek olmalarını talep etti. İki tane evi bulunan Ezgi Mola, kiracılarından Nisan ayı içerisinde kira almayacak olduğunu ifade etti. Ezgi Mola için birinci destekte meslektaşlarından Tolgahan Sayışman’dan gelmiş oldu.

Ezgi Mola, Instagram hesabı üzerinden bir video paylaşıp iki tane kiracısından nisan ayı içerisinde kira almayacak olduğunu açıkladı ve ev sahipleri için ”Sizden de bu şekilde özel adımlar beklemekteyim” şeklinde çağrıda bulundu. Hemen sonrasında benzeyen bir haber Tolgahan Sayışman’dan gemiş oldu. Eşi Almeda Abazi’ye de danışmış olan Sayışman, 3 tanesi Amerika Birleşik Devletleri’nde, 6 tanesi de Türkiye içerisinde yer alan toplamda 9 tane mülküyle ilgili kiracılarından iki ay süresince kira almayacağını ifade etti.


Sosyal medyada paylaş

538
538 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir